BUZ PİSTİNE YOĞUN İLGİ

Çekmeköy Belediyesi’nin bir ay boyunca Taşdelen Lunapark içerisinde hizmet verecek olan buz pistinde doyasıya eğlence devam ediyor.
İlçede spora ve sporcuya her alanda desteğini sürdüren Çekmeköy Belediyesi, “7’den 77’ye” sloganıyla Taşdelen Lunapark’ta hizmete açtığı buz pistinde doyasıya eğlence ve spor devam ediyor. Uzman antrenörler eşliğinde verilen temel buz pateni eğitimi ile çocuklar spor yapmanın yanı sıra paten yeteneklerini de geliştirme fırsatı buluyor.

 Vatandaşların yoğun ilgiyle gösterdiği buz pisti, 29 Şubat tarihine kadar her gün 10:00-20:00 saatleri arasında ücretsiz olarak hizmet vermeye devam edecek.

Başkan Ahmet Poyraz’dan buz pistine ziyaret

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti İstanbul Milletvekili Ümmü Gülşen Öztürk ve AK Parti İlçe Başkanı Akın İlhan ile birlikte buz pistini ziyaret ederek çocuklarla ile bir araya geldi. Buz pistinde gerçekleşen artistik buz pateni gösterisini gerçekleştiren minik sporcular Başkan Poyraz’dan ve izleyicilerinden tam not aldı.

Buz pisti ziyaretinde konuşan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; “İlçemizin bugünü ve geleceği olan bizim güzel çocuklarımızın ve gençlerimizin buraya yoğun ilgi göstermesi bizi çok mutlu etti. Buz pistinde hem spor yapıyor hem de eğleniyorsunuz. Gözlerinizde ki mutluluğu görmek bizim en büyük sevinç kaynağı. Burada 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde bu imkanı sizlere sunmaya devam edeceğiz. Yıl içerisinde de yeni spor etkinlikleri ile siz değerli çocuklarımızın ve gençlerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.