Hem doktor hem şarkıcı

Macaristan’da Diş Hekimliği Fakültesinde 1. Sınıf öğrencisi Jeffe  adıyla duyulan Uygar Efe Karaoğlan şarkılarıyla büyüledi.

Jeffe adıyla Youtube sesler ve Gece Devrimi isimli şarkılarıyla dinleyenleri büyüleyerek kısa sürede yoğun ilgi gören Jeffe gençlerin konuştuğu isim oldu.

Şarkılarının söz, müzik, besteleri tamamen kendisine ait olan  Jeffe’nin hayranları Youtube üzerinden ve yayın organlarından şarkılarını gün boyu keyifle dinlediklerini ifade ediyorlar.

Müzik piyasasında adından söz ettirerek kısa sürede merak konusu olan Jeffe adıyla single çıkaran Uygar Efe Karaoğlan kimdir?

5 Kasım 2002 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Vehbi Koç Vakfı Koç Özel okulunda tamamladı.Buradaki eğitimi sırasında okul korosunda görev aldı.Çek Cumhuriyeti’nde koro yarışmalarında 2 kere ödülaldı. Yarı zamanlı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazandı, 1 yıl devam etti. İlk okuldan itibaren müzik yapımcısı ve prodüktörü YuriRyadchenko’dan çeşitli enstrüman eğitimi ve şan dersleri aldı. Okulda düzenlenen ses yarışmalarında 2 kere ödül aldı. Okul orkestrasının vazgeçilmez solistlerinden biri oldu. Lise eğitiminin son yılı Evitamüzikallerinin solisti olarak büyük başarı kazandı. Şuan Macaristan’da Diş Hekimliği Fakültesinde 1. Sınıf öğrencisidir.

Jeffe adıyla Sesler adlı 3 şarkılık single çıkardı. Bu singleda Sesler, Gece Devrimi, Rafta adlı şarkıları bulunmaktadır. Şarkılarının söz, müzik,  besteleri Jeffe’ye aittir. 

Mesleği Doktor Olan ünlüler arasında yerini alacak olan Jeffe adıyla sesler albümü çıkaran Uygar Efe Karaoğlan’a başarılar dileriz.