MHP PENDİK’DE ÇALINMADIK KAPI BIRAKMIYOR

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE İSTANBUL MİLLETVEKİLİ SAYIN İZZET ULVİ YÖNTER, MERKEZ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ SAYIN NEVZAT ÜNLÜTÜRK, SAYIN ŞAHİN GÜRZ VE BERABERİNDEKİ HEYET İLE BİRLİKTE PENDİK İLÇE BAŞKANLIĞINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

‘’PARTİMİZİN 2023 HEDEFLERİNE DOĞRU, GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ’NİN EMİR VE TALİMATLARIYLA, EMİN ADIMLARLA VE GÜÇLENEREK İLERLEDİĞİNİ BU DOĞRULTUDA DAHA BİR GAYRETLİ ÇALIŞACAĞIZ’’ AÇIKLAMALARINDA BULUNDU.

BİZ VATANDAŞIMIZIN GÖNLÜNE GİRMEK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

YÖNTER, İLÇE ZİYARETİNDEN SONRA PROGRAMI DAHİLİNDE VELİBA, SÜLÜNTEPE, KAVAKPINAR VE ESENLER MAHALLESİNDE EV ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ. ZİYARET ETTİĞİ EVLERDE VATANDAŞLARIN DERTLERİNİ DİNLEYİP NOTLAR ALDI. PENDİK’LİLERİN İZZET ULVİ YÖNTER’E İLGİSİ BÜYÜKTÜ. ULUSAL BASININ DA TAKİP ETTİĞİ PROGRAMDA SAYIN YÖNTER ŞU AÇIKLAMALARA YER VERDİ:

‘’MİLLET KARARINI VERMİŞ, 6 PARTİ MASAYA GELMİŞ, O ONUN AYAĞINDAN ÇEKİŞTİRYOR BU BUNA MASA ALTINDA TEKME ATIYOR. YILAN ÇİYAN DOLU. DOLAYISİYLE BİZ HAMBURGERLİ SİYASET YAPMIYORUZ. BİZ VATANDAŞIMIZLA OTURUP GEREKİRSE BULGURLU SİYASET YAPARIZ, BİZ VATANDAŞIMIZLA BAZLAMALI SİYASET YAPARIZ. BİZ VATANDAŞIMIZIN GÖNLÜNE GİRMEK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ’’ DEDİ.