ugurgencer4134 @ gmail.com

Cesur, korkusuz kral adam desinler, üç beş kişi alkışlasın diye yazmakla, çizmekle kahramanlık yapmanın yaltaklanmanın anlamı yok.

Gereksiz ezikleri satır başı yapıp podyumlara çıkartmaya da gerek yok.

Yemek tarifi

Pasta tarifi

Tatlı tarifi

Yol tarifi yapmanın da hiç lüzumu yok.

Gereğinden fazla değer soytarıyı kral eder!

Önce biz insan olarak kendi üzerimize düşenleri eksiksiz yapıp olduğumuz gibi görünmeyi öğrenelim.  

Ulaşılması güç olduğunu düşünen, olduğundan farklı görünen sonradan meydana çıkma çakma egolular bu yazımı siz okuyun.

Kendisini önemli görüp telefonlarına dönmeyen, mesajları görmezden gelip, cevap vermemek için WhatsApp yazışmalarını gördüğü halde bilinçli görüldü yapmaktan kaçınan “mavi tıka” düşürmeyen beyler bayanlar! Dikkat edin kendinizi ulaşılmaz gördüğünüz merdivenlerden inerken tutunacak yer bulamayanlardan olmayın.

Bugün kendinizin çok önemli olduğuna inanıyor olsanız da yarın önemsiz olacağınızı unutmayın!

"Mezarlıklar Vazgeçilmez İnsanlarla Doludur"

Bu devranın sizi önemli hale getirdiğini düşünüyor olsanız da gün gelir “keser sap” tersine döner sakın ola ne oldum diye aldanmayın. Ne olacağım diye davranın.  

Arama veya mesajlara geri dönmeyen kendisini yere göğe sığdıramayan kendince önemli şahsiyetler dünya sizin etrafınızda dönmüyor.

Kendinize bu kadar gerçekle uyuşmayan üstün nitelikler yakıştırmayın. “Ya olduğunuz gibi görünün ya da göründüğünüz gibi olun”

Günümüz çağında tuvalette bile elden düşürülmeyen telefonda cevapsız aramayı, yazışmayı görmediğini ifade eden megaloman tiplerin kimseye hayrı olmaz.

Karşısındakine değer vermediğini belli etmekten çekinmeyen insanların telefon numaralarının rehberinizde durup yer işgal etmesine müsaade etmeyin sizde silin.

Büyüklük kuruntusu olan kendisine gerçekle uyuşmayan üstün nitelikler yakıştıran eziklerden uzak kalmamız dileği ile.

 

Sağlıcakla kalın.